Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Wolf RPG

Welcome to the Teen Wolf RPG forum.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
RealTop.net
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am
Latest topics
» Приятели на форума
Каси Блейк Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 8:08 am by Andrew;

»  Търся си другарче за РП
Каси Блейк Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 2:03 pm by Алек Морс

» Isabella Hart.
Каси Блейк Icon_minitimeНед Юни 24, 2012 12:01 pm by Isabella Hart.

» Elliеnor Grace Pearce ♥
Каси Блейк Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 4:59 pm by Elliеnor Grace Pearce ♥

» Пещерата
Каси Блейк Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 8:00 am by Алек Морс

» Да преброим до 0
Каси Блейк Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:35 pm by Валерия

» Нека преброим до 1 000
Каси Блейк Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:34 pm by Валерия

» Аватара или подписа на предишния?
Каси Блейк Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:34 pm by Валерия

» Настроението ви чрез гиф.
Каси Блейк Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 12:45 pm by Алек Морс

Top posting users this month
No user

 

 Каси Блейк

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каси Блейк
Човек
Каси Блейк


Брой мнения : 6
Join date : 01.06.2012

Каси Блейк Empty
ПисанеЗаглавие: Каси Блейк   Каси Блейк Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 11:12 am

Име: Каси Блейк

Години:17

Раса: Човек

Външен вид*: красота, нежност, обаяние... Всички тези думи наистина могат да опишат едно красиво създание. В случая това създание трябва да бъде Каси. Някой ще си помисли, че това е проява на нескромност и че едва ли не е опит да се опише едно съвършено момиче. Ни най малко. Каси наистина е много красива с нейната Кестенява коса и тъмносиви очи, но това, че има един наистина страхотен външен вид не означава, че като личност тя е идеална. Напротив... но това малко по нататък в описанието. Бели зъби, хубаво тяло с чудесни пропорции, гладка и чиста светла кожа, една наистина очарователна усмивка, дълга и чуплива руса коса... Да, това наистина описва Каси. При това най-точно, ясно и стегнато. Колкото и скромен да се опитва да бъде човек, не може да не го признае. Естествено глупости като "красотата ще спаси света" не са особено верни. Красотата не може да спаси света, тя може само да го направи едно по-приятно и добро място за живеене, но нищо повече. Точно поради тази причина е хубаво човешката скромност да не минава определени граници. Ето защо описанието на Каси не е никак скромно. Естествено когато казваш нещо без да мериш скромността си, то трябва да бъде абсолютно вярно. Но все пак да се върнем на описанието на Каси. Небрежност - това е думата, която най-точно описва стила и. Тази небрижност обаче си има граници. Когато се налага да изглежда по-добре, Каси наистина се постарава да добие нужния вид...


Характер*: За да опишеш всяка една черта от характера на даден човек, сигурно няма да ти стигне цяла книга. Но естествено това не значи, че не можеш да се опиташ да предадеш поне малка част от необятния океан на характера. Детайлите са важна част от живота на един човек. Някои хора се раждат с изключително ценната способност да се вглеждат в тях и да забелязват и най-малката подробност, а това е изключително важно.Каси обаче за жалост не беше такъв човек. Тя вижда само най-очевидното, най-същественото и най-важното. Но красотата на детайлите остава необятна за съзнанието на момичето. Песимист или оптимист? Защо трябва да избириш как да гледаш на живота си?! Ако всичко е розово, приятно и хубаво за теб, ти няма да можеш да обърнеш внимание на проблемите си. И то само защото си мислиш, че нямаш такива. Ако мислиш обаче, че всичко в живота ти са само и единствено проблемите, ще пропуснеш красотата на хубавите мигове. Точно по тази причина Каси не е нито едно от двете. Сигурно това, което си мислите е, че думата, която ще използвам е реалист. Е, ако наистина е така, бъркате. Да си реалист е дори по-лошо от това да си песимист или оптимист. Така просто не виждаш нито хубавите, нито лошите неща виждат само живота. Ако вземем примера с чашата - как песимистите я виждат наполовина празна, а оптимистите наполовина пълна, то реалистите не виждат нищо, те виждат само чаша с вода, нищо повече. Ето затова Каси просто си живее живота и когато е нужно се радва и изживява хубавите си мигове, а друг път помисля сериозно над това как да се справи с трудностите. Да, за такъв вид хора, а те не са малко, няма точно определение. Но всъщност не е и нужно...

Работа: Не работи!

История*: Преживяла съм болка. Прекалено много болка, за да я описвам, защото ще си причиня още повече. Изляла съм толкова много сълзи. Повече, отколкото един човек за целия си живот. А съм само на двайсет и една. Животът е прекалено несправедлив към мен. Той е несправедлив към всички, които са справедливи и почтени към него. Сякаш им го връща тъпкано. Проблемът беше, че не знаех почти нищо за себе си.
Бях родена точно преди двайсет и една години, на осми май в един малък град, намиращ се в предградията на Оксфорд. Майка ми и баща ми...не ги познавам. От малка бях захвълена на улицата. Помня, как се молех на хората за един грош, за да мога да си купя късче хляб, как се събуждах в пет сутринта, за да отида първа на градската чешма, защото нямах възможности за каквато и да е било вода. Но явно съм имала малко или повече късмет, защото един ден видях един човек, който носеше шапка, закриваща лицето му. Подаде ми парче шоколад и се усмихна едвам забелязано. Аз се поддадох на изкушението и се доближих, не мислейки за последиците.
Май това е най-умното нещо, което бях правила някога. Това се оказа един от най-богатите хора в Англия - Джейсън Уикет. Заведе ме в имението си в едно закътано местенце, където няколко прислужници веднага ми поднесоха топла супа, а след това ме заведоха в една голяма спалня, дадоха ми чисти дрехи и ме изкъпаха. Той ме осинови. Беше моят баща, когато дори и родният ми баща не беше такъв. Отгледа ме и ми даде покрив над главата. Обикнах го, да. Той беше единственият ми близък човек. Единственият, на когото можех да се доверя, да разчитам.
Станах на осемнайсет. Джейсън плати образованието ми, дори започна да издържа собствената ми квартира. Докато един ден не получих обаждане, че срокът за плащането на наема ми изтича. Странно. Джейсън винаги плащаше в началото на месеца. Опитах да се обадя, когато ми вдигна един познат глас - на една от прислужниците. Попитах къде е баща ми, когато ми съобщиха, че е починал. Не. Не. Не можех да го преживея. Не исках. Тогава с наследените пари започнах да пътувам. Няколко години след това, бях превърната във вампир. Това май беше събитието, което преобърна вечния ми живот. Сложих онази тъмна маска на лицето ми, която не разкриваше каква съм всъщност. Представях се за корава, непоклатима и никой не знаеше какво всъщност се крие под тази маска.
След много време дойдох тук.


Допълнителна информация:
Каси Блейк Tumblr_lqcqu616H71qkr7pk
Върнете се в началото Go down
Katerina.
So I'll be on my way..
Katerina.


Брой мнения : 36
Join date : 26.05.2012
Age : 27

Каси Блейк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каси Блейк   Каси Блейк Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 3:21 pm

Одобрена си,добре дошла!Попълни полетата в профила си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
 
Каси Блейк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen Wolf RPG :: Самото начало :: Вашите герои :: Персонажи-
Идете на: