Teen Wolf RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Wolf RPG

Welcome to the Teen Wolf RPG forum.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Гласувайте за нас
RealTop.net
Гласувай за мен в BGTop100.com
BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am
Latest topics
» Приятели на форума
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeПет Авг 24, 2012 8:08 am by Andrew;

»  Търся си другарче за РП
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 2:03 pm by Алек Морс

» Isabella Hart.
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeНед Юни 24, 2012 12:01 pm by Isabella Hart.

» Elliеnor Grace Pearce ♥
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 4:59 pm by Elliеnor Grace Pearce ♥

» Пещерата
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeНед Юни 17, 2012 8:00 am by Алек Морс

» Да преброим до 0
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:35 pm by Валерия

» Нека преброим до 1 000
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:34 pm by Валерия

» Аватара или подписа на предишния?
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 5:34 pm by Валерия

» Настроението ви чрез гиф.
Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 12:45 pm by Алек Морс

Top posting users this month
No user

 

 Алекзандър Анри Морс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алек Морс
Алфа върколак
Алек Морс


Брой мнения : 23
Join date : 05.06.2012
Age : 28

Алекзандър Анри Морс Empty
ПисанеЗаглавие: Алекзандър Анри Морс   Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeВто Юни 05, 2012 6:48 pm

Алекзандър Анри Морс Normal_011
1.Име - Алекзандър Анри Морс
2.Години - 25
3.Расата - роден е върколак
4. Вид - алфа
5.Характера:
Алек е невероятен слушател и дава отлични съвети. Когато имате нужда той винаги ще е там да помогне ,тоест има много добри страни. Спокоен и търпелив е ,но трудно доверчив ,а освен добрите си страни има и много лоши. Като например проблеми с гнева и отмъстителността ,понякога дори може да се каже ,че има наклонностите на сериен убиец ,но въпреки това той винаги държи нещата под контрол и рядко избухва. С няколко думи можем да опишем Алек като човека ,който обича и мрази еднакво - завинаги!
6.Външния вид:
Да започнем първо с лицето. Лице на войн ,на "казанова" ,лице на красавец - със средно големи и меки устни ,невероятни ,пленяващи сини очи и променяща се руса коса той може да плени сърцето на всяка жена ,но това не е единственото му предимство той има невероятно телосложение ,достойно да бъде наречено съвършенно. Тоест е висок поне 2 метра ,със изключително мускулесто тяло ,което сякаш е изваяно до съвършенство от някой скулптор. И все пак дори Алек може да ви плени още преди да свали дрехите си със стила си ,маниерите ,думите ,тъй като е отраснал в богато семейство. Той е типичния сваляч "дон жуан" ,лошото момче от които момичетата уж се пазят ,но накрая избират.
7.История:
Преди тридесет години един възрастен човек направил фаталната грешка да уреди брак на най-големият си син. Мъжът бил дядо ми -Анри ,а синът баща ми - Екзейвиър. Двамата били част от глутница или по-точно изключително богатото и властно семейство носещо името Морс (Смърт) ,а Анри бил алфата на тази глутница. В семейство Морс имало определена йерархия. Първи ,разбира се бил Алфата ,а след него по-власт били съпругата и първородното му дете. След тях били всички останали от семейството родени с чиста кръв ,а най-нискостоящи били превърнатите върколаци ,използвани като прислуга. Съпругата на баща ми също била от голяма глутница ,която сама по себе си имала йерархия и Елена (майка ми) била дъщеря на алфа ,което я правела идеална за баща ми. Двамата се влюбили от пръв поглед ,а желанието им за власт било това което ги свързало дори повече и веднага след невероятно скъпото тържество ,по случай сватбата им ,родителите ми извършили немислимото. Убили двете Алфи на двете различни глутници и така придобили желаната от тях власт. Те заедно сформирали ново семейство Морс ,което било два пъти по-голямо и силно ,но след пет славни години на управление направили грешката да заченат дете и да позволят то да се роди. Това дете съм аз. От тук започва историята ми.
Израснах сред лукс ,в огромен дворец някъде в Париж. Заобиколен от върколаци ,обучаван ,защитаван и почитан от тях. Аз бях бъдещия им Алфа и официалното обединение на двете семейства започваше от мен ,но за да се случи това трябваше да убия родителите си и поради този факт те се страхуваха от мен и от силите които имах ,затова щом навърших петнадесет ме изпратиха в имението ни в Лондон и ме оставиха там. Никога преди това не бях комуникирал с хора ,но още в момента щом я зърнах се влюбих в нея и факта че беше човек не ме интересуваше. Тя бе най-красивото момиче което някога бях виждал ,но семейството и пазеше огромна тайна.
Две години отричах чувствата си към нея и проведох многобройни флиртове и дори повече от това с други момичета ,тъй като те не бяха забранени ,а любовта към човек бе. Но в крайна сметка един ден се срещнахме в гората ,по случайност...След този момент всичко се промени. Семейството и бяха ловци ,а моето чистокръвни върколаци...Типична история за Ромео и Жулиета ,само че в случая само тя загина. След като баща ми разбра за тайната ни афера той реши ,че макар омразата му към мен трябва да я прекъсне ,за да запази доброто име на семейството и чистата ни кръв и поради тази причина уби момичето което обичах без дори да подозира ,че започна война с ловците. В следващите няколко години глутницата Морс и ловният клан се избиваха помежду си ,а аз бях там да ги гледам ,изпитващ омраза и към двете семейства...Те бяха причината да загубя любимата си и гнева който събудиха в мен бе достатъчен стимул за убиване.
Една вечер се върнах в дома ни в Париж и незабелязано се промъкнах в спалнята на родителите си. Те спяха и аз се погрижих да не се събудят. Не беше трудно да се промъкна и да ги приспя завинаги ,тъй като целият ми живот бях обучаван за този момент. След като убих баща си ,майка ми се събуди от миризмата на кръв и очите и придобиха същия цвят като червената течност ,но вече беше късно...Вече бях Алфа. Битката с нея беше кратка и след края и усетих допълнителен приток на сила...
Те бяха мъртви...Оставаха две глутници и един ловджийски клан...Е ,това беше лесната част. Да избия глутницата ,а след това и клана ,не отне много време ,нито сила ,тъй като ги изненадах с появата си...
Сега съм Алфа ,различен от другите с факта ,че съм роден от плътта на две Алфи и съм се превърнал в това което съм убивайки и двамата...Казват ,че сме по-силни с глутница...Е ,след краткото ми скитане из света мисля ,че е време да проверя това твърдение...
8.Допълнително:
-за разлика от останалите Алфи ,които са с червени очи ,бялата чат от очите на Алек става черна ,а ирисът небесно син.
-избивайки цялото си семейство и правейки го да изглежда като нещастен случай той наследява всичките пари на рода си и корпоративната им империя. Тоест ,може да се каже че се занимава с предприемачество ,тоест компанията спонсорира или произвежда и разпространява продукти които са нови за пазара. Самият Алек е директор на борда и притежава 72% от акциите на компанията.


Върнете се в началото Go down
Scott McCall.
So I'll be on my way..
Scott McCall.


Брой мнения : 27
Join date : 20.05.2012

Алекзандър Анри Морс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алекзандър Анри Морс   Алекзандър Анри Морс Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 11:10 am

<3 Одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://teenwolf-rpg.bulgarianforum.net/
 
Алекзандър Анри Морс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen Wolf RPG :: Самото начало :: Вашите герои :: Персонажи-
Идете на: